درباره ما

نصرت مارکت بازار آنلاین عرضه محصولات فرهنگی، آموزشی و سرگرمی زیر نظر موسسه بین المللی نصرت می باشد.
موسسه بین المللی تندخوانی و زبان نصرت موسسه‌ای پیشرو و شناخته شده در زمینه تالیف و نشر کتاب و تولید بسته‌های آموزشی و فرهنگی می‌باشد.
محصولات این موسسه تحت برندهای (نصرت-Nosrat) (بهیاد-Behyad) و (در 90 روز-in 90 days) نزد زبان‌آموزان، دانشجویان و اساتید محترم شناخته شده و دارای جایگاه خاصی است.

نام تجاری (موسسه بین‌المللی تندخوانی و زبان نصرت) و علائم تجاری (نصرت-Nosrat) (بهیاد-Behyad) و (در 90 روز-in 90 days) نزد اداره ثبت شرکت‌ها و اداره ثبت علائم تجاری به ثبت رسیده و هرگونه استفاده از نام و علامت‎های ثبت شده فوق بدون اجازه کتبی مالکین آن ممنوع است و طبق ماده 529 و 530 قانون مجازات اسلامی و همچنین ماده 61 قانون ثبت اختراعات - طرح‌های صنعتی و علائم تجاری قابل پیگرد بوده و عواقب قانونی در پی خواهد داشت.

برگزاری، تالیف و تدوین دوره‌های آموزش زبان‌های زنده دنیا، دوره‌های تندخوانی و تقویت حافظه، دوره‌های فن‌بیان، مدیریت و حقوق و دوره‌های خوشنویسی فارسی و لاتین از جمله فعالیت‌های موسسه نصرت می‌باشد.

بسته‌های آموزش سریع مکالمه زبان در 90 روز نصرت به همراه دوره‌های تندخوانی و تقویت حافظه نصرت سالهاست که مورد علاقه و استقبال علاقمندان به زبان‌آموزی قرار گرفته است و دارای اعتبار و مقبولیت خاصی می‌باشد.

 .موسسه نصرت در زمینه توسعه و گسترش ابزارهای یادگیری نیز جهد و اهتمام ویژه‌ای دارد

نشر نصرت واحد انتشاراتی وابسته به موسسه بین المللی تندخوانی و زبان نصرت است که از سال 1387 در زمینه انتشار کتب با موضوعات آموزشی فعال است.

آکادمی نصرت | Nosrat Academy | واحد آموزش موسسه بین‌المللی تندخوانی و زبان نصرت می‌باشد.